BRAIN GAMES Carcassonne

4751010190491
Hover on image to enlarge
In stock
19.00 With VAT (15.70 Bez PVN )
Get today
+
Stratēģijas spēle, spēlētāju skaits: 2 - 5 cilvēkli, ieteicamais vecums: no 8 gadiem, noteikumu valodas: RU, LV, LT, EE
Delivery Prices
Payment methods
Why 24.lv

Warranty 24 monthWarranty for all products at least 24 month.

Fast deliveryWe have our own wharehouse for most popular products, so we can do delivery very fast.

Product returnsIf you received product, but its not the one you like to get... No problem you always can return product within 14 days after you bought it

Description

Stratēģijas spēle Brain Games Carcassonne

Spēlētāju skaits: 2 - 5 cilvēkli
Spēles ilgums: 30 - 45 min
Ieteicamais vecums: no 8 gadiem
Noteikumu valodas: RU, LV, LT, EE

Carcassonne, viena no pēdējo gadu iemīļotākajām galda spēlēm pasaulē, ir viegli apgūstama un asprātīga stratēģijas spēle.
No kvadrātveida lauciņiem spēlētāji veido laukumu ar pilsētām, klosteriem, ceļiem un tīrumiem, kas ar katru gājienu kļūst arvien plašāks. Ar koka figūriņu (bruņinieku, mūku, laupītāju vai zemnieku) palīdzību spēlētāji nostiprina savus īpašumus un aizņem lielākas platības, lai spēles beigās saņemtu pēc iespējas vairāk uzvaras punktu.

Mūru ieskautā Dienvidfrancijas pilsēta Karkasona ir viena no lielākajām viduslaiku citadelēm Eiropā, un tās iespaidīgie nocietinājumi arī šodien liecina par aizgājušo gadsimetņu cīņām. Interesanti, ka pilsētas tūrisma industrija ir pieredzējusi jaunu uzplaukumu, tieši pateicoties šīs galda spēles popularitātei visā pasaulē.

"Karkasona" ir ļoti simpātiska vieglas stratēģijas spēle — nesagaidiet no tās šaha cienīgas atklātnes un stundām ilgus intelektuālus cīniņus. Tā ir spēle, kuru var apgūt piecās minūtēs, operatīvi uzsākt un veikli izspēlēt līdz galam, lai atkal ķertos pie jaunas partijas. Taču maldās tie, kas apgalvo, ka tā ir tikai laimes spēle — izglītots "Karkasonas" spēlētājs pārzina, cik bieži spēlē sastopami dažāda veida lauciņi, kas, savukārt, palīdz viņam plānot turpmākos gājienus un laikus mainīt savu stratēģiju. "Karkasona" jums sagādās ne mazums pārsteigumu, jo laukuma aprises spēles gaitā nemitīgi mainās.

Spēle ir viegli apgūstama arī bērniem, un tas nozīmē, ka spēlēt var patiešām visa ģimene, neatstājot kādu malā tāpēc, ka "tā ir par sarežģītu"

"Karkasonai" ir gaidāmi arī vairāki paplašinājumi. "Prāta Spēles" izdod šo spēli, jau iekļaujot tajā paplašinājumu "Upe", kas 2001. gadā Vācijā tika izlaists ierobežotā daudzumā un tika burtiski izķerts. Vācijas izdevēji pēc tam sūrojās, ka paši noteikuši sev šo tirāžas ierobežojumu, taču atkārtoti izdot nevarēja, lai nepieviltu kolekcionārus, kas to jau bija iegādājušies. Tāpat kā ASV izdevēji, arī "Prāta Spēles" nav ierobežoti ar šo nosacījumu, un tāpēc mēs — jums par prieku — izlēmām paplašinājumu "Upe" iekļaut pamatspēlē.


Tips Stratēģijas spēle
Izmēri Nav
Features

Ražotājs:
Brain Games