Brain Games Saboteur

Product ID:54076

4751010190026
Hover on image to enlarge
In stock
10.81 With VAT (8.93 Without VAT )
Delivery time 3 business days
+

Galda spēle, spēlētāju skaits: 3 - 10 cilvēki, ieteicamais vecums:no 8 gadiem, noteikumu valodas: RU LV LT EE

Delivery Prices
Payment methods
Why 24.lv

Warranty 24 monthWarranty for all products at least 24 month.

Fast deliveryWe have our own wharehouse for most popular products, so we can do delivery very fast.

Product returnsIf you received product, but its not the one you like to get... No problem you always can return product within 14 days after you bought it

Features

Manufacturer:
Brain Games
Guarantee:
24 mēn
Description

Galda spēle Brain Games Saboteur

Spēlētāju skaits: 3 - 10 cilvēki
Spēles ilgums: 30 min.
Ieteicamais vecums:no 8 gadiem
Noteikumu valodas: RU LV LT EE

Tu smagi strādā, rakdamies cauri cietai klintij, taču tevi motivē ne tikai darba mīlestība, bet arī doma par zeltu, kas apslēpts klints dzīlēs. Kalnraču rūķu dzīve jau tā nav viegla, taču var gadīties, ka kāds no taviem kolēģiem to vien perina prātā, kā traucēt citiem to zeltu atrast. Būtu jau jauki, ja spēlētāji zinātu, kurš no pretiniekiem ir viņu sabiedrotais, un kurš — kaitnieks, taču to nāksies spriest pēc viņu darbiem..

Iepazīsties ar asprātīgo kāršu spēli Saboteur (tulk. Sabotieris), kur čaklie zeltrači cenšas izcelt dārgumus, bet sabotieri viņiem traucē kā nu māk! Šī ir gluži jauna spēle, izgudrota 2006. gadā, un jau paspējusi gūt ievērojamu popularitāti. To dara pievilcīgu tieši jautrais uzstādījums — trīs līdz desmit spēlētāji tēlo kalnračus rūķus, kas meklē zeltu, taču dažiem no viņiem iekritīs sabotiera kārts. Tas nozīmē, ka viņu slepenais mērķis būs izgāzt zelta meklējumus, pie kam darīt to pietiekoši uzmanīgi, lai labie rūķi būtu neziņā, kurš tad ir tas sliktais.

Spēles gaitā spēlētāji liek kārti pie kārts, uz kurām attēlotas tuneļa ejas. Sākot no alas ieejas, soli pa solim, rūķi rokas pretī trīs slēptuvēm, un tikai daži zina, tieši kurā no šīm slēptuvēm ir zelts. Dažs teiks, ka viņš apskatījās kartē, un to zina, bet vai viņam var ticēt uz vārda? Ja nu viņš ir sabotieris, viņš ievedīs tevi strupceļā, un tad jau būs par vēlu doties uz citu slēptuvi. Ja esi sapratis, kurš ir sabotieris, tu vari traucēt viņam, neļaujot rakt strupceļus, taču arī viņš var traucēt tev, salaužot tavus instrumentus, tādējādi apturot alu rakšanu līdz kamēr instrumenti ir atkal salaboti. Arī sabotiera dzīve nav gluži medusmaize — lai tevi nebloķētu jau sākumā, tev nāksies izlikties par labo, kas nemaz nav tik viegli, ja zini, ka ar katru gājienu, kad atliec tās nodevīgās "strupceļa kārts" izlikšanu, tu riskē, ka tavi pretinieki paspēs atrast zeltu, un tad tas ies tev gar degunu.

Izmēģiniet šo jautro spēli, iesaistot dažāda vecuma spēlētājus! Spēle ir aizraujoša tieši ar komiskumu, kā nu kuram izdodas slēpt savus plānus, vai gluži otrādi, pārliecināt citus, ka viņš ir nevainīgs. Jo vairāk spēlētāju, jo vairāk spēlē neziņas un apjukuma, tāpēc izmēģiniet to ar dažādu spēlētāju skaitu.

Similar products
4751010190453
Manufacturer:Brain Games
10.81 With VAT (8.93 Without VAT )
4751010190156
Manufacturer:Brain Games
10.81 With VAT (8.93 Without VAT )
4751010191108
15.29 With VAT (12.64 Without VAT )