Brain Games Skaiti ar Lācēniem

Preces ID:55316

4751010192082
Uzklikšķiniet uz attēla, lai to palielinātu
Ir noliktavā
18.00 Ar PVN 21% (14.88 Bez PVN )
Ir uz vietas veikalā
+
Galda spēle, spēlētāju skaits: 2 - 4 cilvēki, ieteicamais vecums: no 3 gadiem, noteikumu valodas: RU LV
Piegādes izmaksas
Apmaksas veidi
Kādēļ iepirkties 24.lv

Garantija 24 mēnešiGarantija visām precēm, kuras nopirktas mūsu veikalā ir vismaz 24 mēneši.

Ātra preču piegādeLiela daļa no precēm atrodas mūsu noliktavā, tādēļ tās varam piegādāt īpaši ātri.

Preču atgriešana 14 dienu laikā!Gadījumā, ja esat nopirkuši preci... Bet... Tā nav tāda kā cerējāt. Nekādu problēmu. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā no tās saņemšanas">Preču atgriešana 14 dienu laikā!

Tehniskā informācija

Ražotājs:
Brain Games
Garantija:
24 mēn
Apraksts

Galda spēle Brain Games Skaiti ar Lācēniem

Spēlētāju skaits: 2 - 4 cilvēki
Spēles ilgums: 30 min
Ieteicamais vecums: no 3 gadiem
Noteikumu valodas: RU LV

Viena zemenīte, divas zemenītes, trīs zemenītes, daudz zemenīšu. Ak, nevari vēl saskaitīt? Tad talkā nāks šī spēle, kur lācēni ir devušies mežā lasīt meža zemenītes, un tā, nolasot vienu pudurīti pēc otra, apgūst skaitīšanas māku. Kad pienāks laiks, būs jāiemācās arī padalīties savā guvumā ar citiem lācēniem.

Mums, pieaugušajiem, pasaule, kur neko nevar prātīgi saskaitīt, ir grūti iedomājama. Bet tieši tādā dzīvo mūsu mazie ķipari. Lai arī viņi varbūt pagaidām tīri labi ar to sadzīvo, itin drīz pienāks laiks, kad spēja pielikt un atņemt būs nozīmīga iemaņa strauji augošā prāta ceļos un taciņās, mācoties izprast pasauli sev apkārt.

Spēles gaitā spēlētāji vienu pēc otras paceļ kārtis, uz kurām attēlots lācēns, kurš vai nu ir atradis jaunu zemenīšu pudurīti, vai vēlas padalīties savās zemenītēs ar citiem. Atkarībā no tā, cik zemenīšu attēlots uz kārts, spēlētājam ir jāuzver uz savas smilgas tik zemenīšu, vai jānover un jāatdod spēlētājam pa labi vai pa kreisi. Tādējādi, spēles laikā notiek ne tikai saskaitīšana un atņemšana, bet arī tiek veicināta gluži sabiedriska dalīšanās, un apgūti labās un kreisās puses jēdzieni. Spēles materiāls ir pagatavots jaukā, bērniem patīkamā formā — par zemenītēm kalpo sarkanas koka bumbiņas ar caurumiņu, kuras var savērt uz aukliņas. Lācēnu kārtis ir lielas un ērtas, un spēles jaukais vizuālais noformējums bērnus iepriecinās.

Atcerēsimies, ka bērna prātam nev viegli aptvert tādus abstraktus priekšstatus kā "skaitlis" vai "plus" un "mīnus", tāpēc skaitīšanas iemaņas ir šai bērna pasaulē ievedamas pa ķēķa durvīm, ar jauka stāsta palīdzību, kur uzreiz ir pamanāma saskaitīšanas un atņemšanas praktiskā puse. Turklāt — bērni ar lielu prieku izgaršo skaitļu pasauli!