Omron C-801 Inhalators - nebulaizers

0099010
Uzklikšķiniet uz attēla, lai to palielinātu
Ir noliktavā
68.99 Ar PVN 21% (57.02 Bez PVN )
Piegādes laiks 4 darba dienas
Bonusa punkti: 1 bonusa punkts
+

Nebulaizeri spēj radīt sīkas vielas daļiņas, kas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās. Veicina ātru, efektīvu elpošanas ceļu akūtu, hronisku slimību ārstēšanu.

Piegādes izmaksas
Apmaksas veidi
Kādēļ iepirkties 24.lv

Garantija 24 mēnešiGarantija visām precēm, kuras nopirktas mūsu veikalā ir vismaz 24 mēneši.

Ātra preču piegādeLiela daļa no precēm atrodas mūsu noliktavā, tādēļ tās varam piegādāt īpaši ātri.

Preču atgriešana 14 dienu laikā!Gadījumā, ja esat nopirkuši preci... Bet... Tā nav tāda kā cerējāt. Nekādu problēmu. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā no tās saņemšanas">Preču atgriešana 14 dienu laikā!

Apraksts

Inhalators - nebulaizers Omron C-801
Inhalatori pārveido zāles aerozolā ar mikroskopiskām daliņām, ko var viegli ieelpot. Tas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās, kur tas ir tieši nepieciešams. Tas veicina ātru un efektīvu elpošanas ceļu akutu un hronisku slīmibu ārstēšanu. Rekomendē lietot inhalatoru pie šadām saslimšanām: bronhiāla astma, hroniska obstruktīva plaušu saslimšana, plaušu strutainas saslimšanas, balsenes tūska, pārējās balsenes trahejas, bronhu iekaisuma slimības, sausa klepus simptomātiskā ārstēšana.
Nebulaizeri spēj radīt ļoti sīkas vielas daļiņas, kas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās. Tas veicina ātru un efektīvu elpošanas ceļu akūtu un hronisku slimību ārstēšanu.
Kompresijas Nebulaizeri ir darbināmi ar portatīvu kompresoru un tie veido aerosolu, gaisa plūsmai sadalot šķīdumu smalkās daļiņās. Rezultātā veidojas aerosola plūsma ar optimālu daļiņu izmēru nokļūšanai plaušās.
Inhalatori (Miglotāji)
Pašlaik medicīnas praksē izmanto trīs galvenos miglotāju veidus: - tvaika - ultraskaņas - sprauslas (kompresoru)
Pēdējie divi ir apvienoti ar terminu „miglotājs”, no latīņu vārda „nebula” - migla (mākonis).
Tie veido nevis tvaikus, bet aerosola mākonīti, kurš sastāv no inhalācijas šķīduma mikrodaļiņām.
Tvaika inhalatora darbība ir balstīta uz ārstniecības vielas iztvaikošanas efektu. Tajos var lietot tikai gaistošus šķīdumus, kuram viršanas punkts ir zemāks par 100°C, visbiežāk ēteriskās eļļas. Tas ievērojami samazina iespējamo komponentu spektru inhalācijai. Vislielākais trūkums tvaiku inhalatoram ir inhalējamās vielas zemā koncentrācija. Parasti tā ir zemāka par ārstnieciskās iedarbības līmeni.
Ultraskaņas miglotāji izsmidzina šķīdumu ar ultraskaņas vibrāciju. Tie ir kompakti, darbojas klusi un droši, bet daži medikamenti (tādi kā antibiotikas, atkrēpošanas līdzekļi iznīcinās ultraskaņas vidē un tos nevar lietot šī veida inhalatoros.
Sprauslas miglotāji – spēcīga gaisa plūsma no kompresora pārvērš ārstniecisko šķīdumu aerosolā. Veidotais aerosols sastāv no ļoti sīkām medikamenta daļiņām, kuru vidējais lielums ir 5µm. Tas ļauj aerosolam sasniegt bronhus un alveolas.
Visus inhalācijām paredzētos standarta šķīdumus, kurus ražo farmaceitiskās kompānijas , var lietot sprauslas (kompresora) miglotājos

  • Daļiņu lielums (MMAD): ≈ 3 μm
  • Izsmidzināšanas intensitāte: ≈ 0,3 ml/min
  • Skaņa: ≈ 46 dB
  • Svars: (tikai kompresors) ≈ 270 gr
  • Iemutis
  • Deguna uzgalis
  • Bērnu maska (PVH)
  • Pieaugušo maska (PVH)
  • Soma uzglabāšanai


Īpašības

Ražotājs:
Omron
Garantija:
36 mēn