Preču piegāde un apmaksa

Bez piegādes - BEZMAKSAS
Preces Jūs varat saņemt pie mums veikalā A. Čaka 146, Rīga (ieeja no Terēzes ielas). Daļa preču atrodas minētajā adresē (šīs preces mājas lapā atzīmētas ar statusu "Ir uz vietas veikalā"), daļa noliktavā. Gadījumā, ja prece ir noliktavām, bet Jūs vēlaties to izņemt pie mums A. Čaka 146, veiciet pasūtījumu un mēs preci pārsūtīsim uz mūsu veikala adresi. Gadījumā, ja preci saņemat pie mums veikalā, jums nav jāmaksā par piegādi.


Preču piegāde uz adresi.
Preču piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi pēc iespējas īsāka laikā. Rīgas robežās 24.LV izmanto savu kurjerdienestu, Latvijas robežās preci piegādā transporta pakalpojumu kompānija - Venipak un DPD Latvija. Preču aptuvenie piegādes laiki tiek uzrādīti pie katras preces.

Piegāde uz pickUp punktiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Piegāde uz PickUp punktiem iespējama neliela izmēra sūtījumiem. Maksimālais sūtījuma izmērs 600 x 420 x 380mm un svars līdz 20 kg. Piegāde tiek veikta visā Baltijā un piegādes cena ir 2.99 EUR. Preces piegāde tiek veikta tikai pēc preces apmaksas.


Piegāde uz adresi Rīgas robežās.
Rīgas pilsētas robežās preces, kas dārgākas par 500 EUR tiek piegādātas bez maksas, ja preces cena ir līdz 500 EUR (ieskaitot) tad piegāde maksā 3.99 EUR (Gadījumā, ja nevēlaties piegādi, preci saņemt varat Rīgā A. Čaka ielā 146 un tādā gadījumā par piegādi nav jāmaksā).
Preču piegāde notiek darbadienās no 10 līdz 18:00. Pasūtīt preces Jūs varat arī brīvdienās, taču saņemsiet tās darbadienā.
Lielgabarīta precēm (veļas mašīnas, ledusskapji utm) piegāde Rīga notiek līdz mājai, kā arī kurjers palīdz preci ienest Jūsu dzīvoklī - šajā gadījumā no Jūsu puses nepieciešams vismaz viens cilvēks kas palīdz. Gadījumā, ja vēlaties, lai preci Jums ienes dzīvoklī bez Jūsu palīdzības tad 2 cilvēku izsaukšana maksā 25 EUR.

Piegāde uz adresi Latvijas teritorijā.
Piegāde uz adresi tiiek veikta izmantojot Venipak Latvija kurjerpastu. Piegāde tiek veikta darba dienās laikā no 8:00-18:00. Par precēm, kas maksā līdz 500 EUR apmaksu Jūs varat veikt skaidrā naudā saņemot preci. Gadījumā, ja pasūtat preci, kuras cena pārsniedz 500 EUR, tā tiek piegādāta tikai pēc apmaksas. Lūdzu ņemiet vēra, ka preču piegāde notiek līdz mājai (ienešana māja vai dzīvoklī netiek nodrošināta)
Par preces piegādes laiku Jūs saņemsiet SMS īsziņu piegādes dienā.

Preču piegādes izmaksas Latvijas teritorijā.
Preces svars Piegādes maksa
Līdz 5 kg 4.99 EUR
No 5-20 kg 7.99 EUR
No 20-50 kg 10.99 EUR
No 50-100 kg 19.99 EUR
Virs 100 kg 24.99 EUR vai saskaņojot (lielgabarīta precēm)

Lejuplādēt preču piegādes un apmaksas noteikumus.